Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина - 110 (145) см
Ширина - 68 см
Висота - 75 см
Матеріал - ламінована меблева плита
Колір - дуб анртизан/білий
Вага - 23 кг
На фото: DIEGO 2
Стіл ідеально підходить для сучасних вітальнях і їдальнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 680 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1450 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 120 ₴






