Стіл розкладний NIGEL дуб вотан/коричневий 120 (160)х80х76 (Signal) NIGELDWBR120D
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 91216А
10 400 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина - 120 (160) см
Ширина - 80 см
Висота - 76 см
Матеріал - ламінована меблева плита
Колір - дуб вотан/коричневий
Вага - 41,8 кг
На фото: DIEGO 2
Стіл ідеально підходить для сучасних вітальнях і їдальнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб вотан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 400 ₴











