Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина - 80 см
Ширина - 80 см
Висота - 76 см
Матеріал - ламінована ДСП/сталь покрита фарбою
Колір - дуб/чорний
Вага - 34,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма стільниці | квадратна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 800 мм |
| Глибина столика | 800 мм |
| Висота столика | 760 мм |
| Вага столика | 34.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Ламіноване |
| Висота столу | 760 |
| Ширина столу | 800 |
| Довжина столу | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 840 ₴





