Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина — 100 см
Глибина — 50 см
Висота загальна — 46 см
Висота ніжок — 14 см
Матеріал — тканина оксамитова/сталь срібляста
Колір — сірий/сріблястий
Кількість страз — 54 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 460 мм |
| Колір | |
| Банкетка | сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 960 ₴



