Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина — 50 см
Ширина — 50 см
Висота загальна - 46 см
Висота ніжок — 14 см
Матеріал — тканина оксамит/сталь срібло
Колір — сірий/срібло
Колір — 9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 470 мм |
| Вага | 9 кг |
| Колір | |
| Пуф | сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 840 ₴



