Кухонний стіл ADAM дуб артизан, ніжки чорні (100x60) (Signal) Товар може бути як у наявності, так і
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1485б
5 120 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина — 100 см
Ширина — 60 см
Висота — 76 см
Матеріал — стільниця: ламінований МДФ ,МДФ
Колір — дуб артизан/ніжки чорні
Вага — 15.0 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Ламіноване |
| Стільниця | ламінована МДФ |
| Колір | |
| Стіл | Дуб артизан, ніжки чорні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 120 ₴



