Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
| Довжина (см) | 126 |
|---|---|
| Висота (см) | 56 - 74 |
| Ширина (см) | 70 |
| Kолір каркасу | Кашемір |
| Тип столу | Журнальний |
| Форма стільниці | Прямокутна |
| Довжина в розкладеному вигляді (см) | 167 |
| Колір стільниці | Кашемір |
| Матеріал каркасу | ДСП ламінована |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінована |
| Стиль | Класичний, Лофт |
| Поверхня стільниці | Матова |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | шпонована ДСП |
| Каркас, ніжки | шпонована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1260 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 740 мм |
| Мінімальна висота регульованого столика | 560 мм |
| Мінімальна довжина стільниці розкладного столика | 1670 мм |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | True |
| Розмір стільниці обіднього столу | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 560 |
| Мінімальна висота регульованого столу | 560 |
| Ширина столу | 700 |
| Довжина столу | 1260 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному стані | 1260 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1670 мм |
| Розкладна стільниця | True |
| Трансформація столу в журнальний столик | True |
| Форма столу | Прямокутний |
| Максимальна висота регульованого столу | 740 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 662 ₴




