Товар може бути як у наявності, так і під замовлення. Наявність уточнюйте в менеджера. Працюємо за передоплатою 10%.
Параметри
Довжина — 110 см
Ширина — 72 см
Висота — 74 см
Матеріал — МДФ + натуральний шпон/ніжки — дерево
Колір — еспресо
Вага — 33 кг
Елегантність і клас! Надзвичайно стильний набір NEW STARTER вирізняється дуже міцною обробкою і красивими кольорами, які, безсумнівно, сподобаються навіть найвимогливішим покупцям. Дуже проста та класична форма цих меблів гармонує з багатьма інтер'єрами, що робить її надзвичайно практичною й універсальною, що поєднується як із традиційним, так і з простішим і сучаснішим стилем.
Підкреслити індивідуальність інтер'єру та створити затишок у домі допоможуть якісні вироби з інтернет-магазину меблів АРТОС.
Розміри: ширина: 115 см, висота: 74 см, глибина: 75 см, вага: 40 кг.
Матеріали: дерево, тканина,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість предметів | 5 |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стілець | 4 шт. |
| Крісло | 4 шт. |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 720 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Діаметр стільниці | 110 см |
- Ціна: 9 000 ₴












