Параметри
Довжина — 180-200 СМ
Ширина — 100 СМ
Висота — 76 СМ
Матеріал — МДФ + натуральний шпон/сталь
Колір — горіх/чорний
На фото стілець:K344
Якщо ви шукаєте стіл, який додасть стильного персонажа до вашого інтер'єру, ви щойно знайшли ідеальний предмет меблів для себе. Столи з зовнішністю горища набирають популярності і, безумовно, привернуть увагу будь-кого, хто входить у ваш дім. Це стіл «Евертон». Цей тип матеріалу є довговічним і простим у чищенні, а шпон гайки надає йому елегантного вигляду. Вони не тільки мають стильний вигляд, але й стабільні та довговічні. Ви зможете насолоджуватися цим упродовж багатьох років, і його універсальний дизайн дасть вам змогу вільно відповідати різним стилях дизайну інтер'єру.
Розміри: 180-200/100/76 см, складаний стіл, матеріал: мдф + натуральний шпон/порошкова сталь, колір: верх — гайка, ноги — чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір | Горіх |
| Стан | Новий |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Фасади | МДФ шпонований |
- Ціна: 35 438 ₴






