Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера. Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Прямі поставки зі складу заводу в Польщі
Параметри
160(240)x90x76 стільниця: загартоване скло + італійська кераміка SAHARA NOIR, матово-чорний колір, рама: матово-чорний колір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка, скло |
| Каркас, ніжки | сталь |
| Фасади | скло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 200 ₴












