Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера. Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Прямі поставки зі складу заводу в Польщі
Параметры
Длинна - 80 (160) см
Ширина - 80 см
Висота - 78 см
Матеріал - матеріал : ламіноване ДСП,
Колір - дуб артизан/ніжки чорні
Вага - 27 кг
стіл і каркас: ЛДСП, колір: дуб ремісничий тьмяний 80(160)х80х78см висота рами: 9 см ніжка: 5х5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Квадратний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артисан |
| Колір | Дуб Артизан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 780 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Ламіноване |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 040 ₴









