Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера. Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Прямі поставки зі складу заводу в Польщі Опис товару:
Наявність уточнюйте у менеджера. Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Прямі поставки зі складу заводу в Польщі Опис товару:
Довжина: 100 (135) см
Ширина: 100 см
Висота: 76 см
Матеріал: МДФ шпонований /сталь
колір- дуб артізан/чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб золотий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1350 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Ламіноване |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 320 ₴











