Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Прямі поставки зі складу заводу в Польщі
Параметри
Довжина - 110-170 см
Ширина - 74 см
Висота - 75 см
Матеріал -МДФ шпонований, метал
Колір - дуб артизан/чорний мат
Вага - 31,0 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ, МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 740 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | МДФ |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 896 ₴










