Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметры
Длинна - 140 (218) см
Ширина - 80 см
Высота - 78 см
Материал - ламінований ДСП
Цвет - дуб артізан/ніжки чорний
верх і рама: ламіноване ДСП, колір: дуб ремісничий/чорний тьмяний 140(218)x80 x h.78см вкладиш: 2 шт 39х80 см, зберігаються під стільницею верх і вставки, потовщені по краю висота рами: 9,7 см ніжка: 6,6х6,6смХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан |
| Колір | Дуб Артизан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 780 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2180 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Ламіноване |
| Колір | |
| Стіл | Дуб артизан, ніжки чорні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 360 ₴












