


Крісло поворотне Cіре, ніжки чорні Jason (BRW Польща) MT/LAM_KRZ-JASON-B67-1-GREY
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13055
4 500 ₴
Показати оптові ціни
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Ширина — 60 см
Глибина — 63 см
Висота - 85 см
Матеріал — тканина /метал
Поворотне крісло Jason ідеально підходить для тих, хто шукає комфорт та унікальний дизайн. Його унікальна форма в поєднанні з модною вельветовою оббивкою робить його предметом не лише для сидіння, а й для милування.
Металевий каркас з порошковим покриттям гарантує стабільність та довговічність, а підлокітники та контурне м’яке сидіння забезпечують найвищий рівень комфорту. З максимальним навантаженням 140 кг крісло Jason — це практичний вибір, який прослужить роками.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Виробник | BRW |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Обертове |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | сталь покрита фарбою |
| Спинка | тканина |
| Сидіння | тканина |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Висота | 850 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Колір | |
| стілець і крісло | Сірий |
- Ціна: 4 500 ₴



