Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Діаметр - 90 см
Висота - 76 см
Матеріал - кераміка, хромована сталь
Колір - білий лак/золото
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Золотий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | хромована сталь |
| Колір | |
| Стіл | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 480 ₴











