Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина - 90 см
Ширина - 90 см
Висота - 76 см
Матеріал - стільниця - ДСП ламінована /рама-метал
Колір - білий/чорний
стіл: ламінована дошка, каркас: метал, колір: білий/чорний мат, fi90см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий мармур |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 720 ₴




