


Стіл круглий 120 кераміка білий лак, корпус дуб артисан SOCRATES 100X100*76 (Signal)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13215
14 640 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина - 120 см
Ширина - 120 см
Висота - 76 см
Матеріал - стільниця-кераміка /рама-МДФ+шпон
Колір - білий лак/дуб артисан
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | МДФ шпонований, МДФ ламінований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 640 ₴



