Круглий розкладний стіл 100 TAMPA дуб золотий графт, антацит fi100(135)х79 cm (Польoа Signal)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13221
8 400 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера. Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Прямі поставки зі складу заводу в Польщі Опис товару:
Наявність уточнюйте у менеджера. Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Прямі поставки зі складу заводу в Польщі Опис товару:
Довжина: 100 (135) см
Ширина: 100 см
Висота: 79 см
Матеріал: МДФ шпонований /сталь
колір- дуб золотий графт, антацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб золотий |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1350 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Ламіноване |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 400 ₴










