Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
| Бренд | Signal |
|---|---|
| Довжина (см) | 120 |
| Висота (см) | 76 |
| Ширина (см) | 68 |
| Тип столу | Розкладний |
| Форма стільниці | Прямокутна |
| Кількість місць за столом | 6 |
| Розкладка | Так |
| Довжина в розкладеному вигляді (см) | 160 |
| Колір стільниці | Дуб артісан |
| Матеріал каркасу | ДСП ламінований |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінований |
| Цвет корпуса | Чорний |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Дуб артисан |
| Колір | Дуб Артизан |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | стіл розсувний, розкладний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 680 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір | |
| Стіл | дуб артизан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 480 ₴








