Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Діамерт - 100 см
Висота - 73 см
Матеріал - калене скло, ніжки хромований метал
Цвет - білий мрамор/ніжки срібло
Вес - 26 кг
Стіл Raymond 3 - це не просто предмет меблів, це справжня поезія в дизайні! Ця нова колірна версія столу - справжній шедевр, який привнесе у ваш інтер'єр сучасність і елегантність. Ефектна кругла стільниця зі скляним покриттям, що імітує білий мармур, є не лише естетичним доповненням, а й практичним рішенням, яке додасть вашій кімнаті характеру. Така стільниця не тільки підкреслює розкіш, але і додає простору і світла вашому інтер'єру. Сріблясті ніжки столу Raymond 3 - це квінтесенція сучасного дизайну. Вони додають елегантності та стилю, створюючи гармонійне ціле з рештою столу. Срібло чудово гармонує з білим мармуром, створюючи ефектний контраст, який неодмінно приверне увагу кожного, хто зайде у ваш будинок. Подаруйте своєму інтер'єру нове життя за допомогою цього унікального столу! розміри: fi 100/73 см, матеріал: скло / хромована сталь, колір: верх - білий мармур, ніжки - сріблоХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий мармур |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 730 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | скло |
| Каркас, ніжки | хромована сталь |
| Фасади | скло |
| Колір | |
| Стіл | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 667 ₴



