Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметры
Довжина - 220см
Ширина 98 см
Высота - 76 см
Материал - МДФ шпонований
Цвет - орех
Подаруйте собі унікальний відтінок сучасної краси зі столом Vagner, де інтригуюча овальна стільниця легко поєднується з вражаючою конічною ніжкою, створюючи візуальний шедевр. Виготовлений із МДФ, покритого розкішним шпоном волоського горіха, цей стіл випромінює позачасову елегантність, яка легко покращить будь-який інтер’єр. Масивні ніжки забезпечують міцну, але стильну підтримку, обіцяючи тривале враження від вишуканого смаку та сучасної вишуканості. Дозвольте Vagner привнести нотку розкоші у ваше оточення - де форма поєднується з функціональністю, створюючи симфонію сучасного дизайну та природної краси. розміри: 220/98/76 см; матеріал: МДФ + натуральний шпон, колір: горіхХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Колір | Горіх |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Горіх |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 2200 мм |
| Ширина столу | 980 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Фасади | МДФ |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Колір | |
| Стіл | Горіх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 157 ₴




