Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Дыаметр- 120 см
Висота: 74 см
Матеріал: МДФ+шпон / сталь з порошковим покриттям
Колір: стільниця горіх, ніжки-чорний
Уявіть, яку атмосферу елегантності привнесе стіл Danilo у ваш інтер'єр. Кругла стільниця з горіховим шпоном із красивим малюнком не лише додає стилю, але й створює неповторну естетику. Чорні сталеві ніжки з порошковим покриттям – контрастний сучасний елемент, який підкреслює характер столу. Подумайте, як він ідеально відповідатиме вашому смаку та стилю життя, забезпечуючи не лише функціональність, але й естетичні враження від кожної страви. Це не просто предмет меблів – це інвестиція в унікальний предмет простору, який відображатиме ваш унікальний смак. розміри: 120/74/65 см; матеріал: МДФ + натуральний шпон / сталь з порошковим покриттям, колір: верх - горіх, ніжки - чорні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір | Горіх |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Фасади | МДФ шпонований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 050 ₴




