Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Дыаметр- 100 см
Висота: 76
Матеріал: МДФ+шпон / сталь з порошковим покриттям
Колір: стільниця дуб золотий, ніжки-чорний
На фото стул K530
Круглий стіл Едгар привнесе у ваш інтер'єр елегантність і стиль. Його стільниця, виготовлена з високоякісної ламінованої плити МДФ красивого кольору золотого дуба, додає неповторного шарму та тепла вашому житловому простору. Ніжки столу в сучасному чорному кольорі виготовлені з міцного металу, що гарантує довговічність і стійкість меблів. Завдяки такому гармонійному поєднанню матеріалів і кольорів стіл Edgar ідеально вписується в різноманітні інтер'єри - від класичних до сучасних. Крім естетичного зовнішнього вигляду цей стіл ще й функціональний. Його кругла форма сприяє вільному спілкуванню та інтеграції під час спільних зустрічей чи трапез. Це ідеальне місце, щоб створити незабутні моменти з родиною та друзями. Вибираючи стіл Edgar, ви інвестуєте не тільки в предмет меблів, але й в атмосферу, яка стане центром вашого дому. Його дизайнерський вигляд зробить кожну зустріч неповторною, а ваш інтер'єр придбає вишуканий характер. Дізнайтеся, як простий предмет меблів може стати ключовим елементом у визначенні стилю вашого будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | МДФ шпонований |
| Колір | |
| Стіл | Дуб золотий |
- Ціна: 4 594 ₴











