Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри:
Довжина - 120см
Ширина - 120 см
Висота - 77 см
Матеріал - агломерат, сталь с порошковым покрытим
Колір - чорний
На фото стул: K559
Придбання круглого столу Manuel - це ідеальний спосіб привнести елегантність і стиль у ваш інтер'єр. Його чорна, сталева, скляна ніжка не тільки міцна, але й витончена, що ідеально вписується в різноманітні аранжування. Красива стільниця зі спеченої імітації чорного мармуру, безсумнівно, є його найбільшою перевагою. Кольори надають йому унікальний, розкішний характер, який неодмінно приверне увагу кожного спостерігача. Це не тільки функціональний предмет меблів, але й унікальний декоративний елемент, який додасть вашому дому нотку сучасності та вишуканості. Стіл Manuel буде ідеальним і як місце зустрічі для кави чи романтичної вечері, і як центральне місце під час великих вечірок. Його кругла форма сприяє вільному спілкуванню, створює приємну атмосферу за столом. Вибираючи стіл Manuel, ви інвестуєте не лише в практичне рішення для повсякденного використання, а й у дизайнерський елемент, який збагатить декор вашого дому. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує в інтер'єрі як функціональність, так і естетику. Відкрийте для себе красу простоти та елегантності з круглим столом Manuel! розміри: 120/77 см; матеріал: спечена / сталь з порошковим покриттям, колір: верх - чорний мармур, ніжка - чорнаХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниця | Аґломерат |
| Каркас, ніжки | сталь з порошковим поерытием |
| Форма стільниці столу | кругла |
| Колір | |
| Стіл | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 094 ₴




