Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Довжина - 110 см
Ширина - 70 см
Висота - 75 см
Матеріал - ДСП шпонований+меланін/метал з порошковым покриттям
Колір : натуральний /чорний
Стільчик:
Висота- 85 см
Висота сидіння - 45 см
Ширина- 40 см
Глубина - 55 см
Відкрийте для себе неповторний шарм і функціональність меблевого гарнітура Milton - ідеального вибору для тих, хто цінує стиль і практичність. Невеликий столик і чотири стільці, витримані в єдиній естетиці, створюють гармонійний колектив, який легко впишеться в будь-який інтер'єр. Сталева рама інтенсивного чорного кольору надає всьому комплекту солідності та сучасного характеру. Проте ДСП, шпонований у натуральному кольорі, додає тепла та затишку, роблячи це місце серцем вашої їдальні. Придбання гарнітура Milton - це більше, ніж просто меблі - це інвестиція в гармонію, функціональність і вишуканий дизайн. розміри: стіл 110/70/75/93 см, стілець 40/55/85/45 см; Комплект стіл + 4 стільці MILTON: матеріал: шпонований ДСП - меламін / сталь з порошковим покриттям, колір: натуральний / чорнийХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість предметів | 5 |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стілець | 4 шт. |
| Крісло | 4 шт. |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори столу | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 110 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 400 мм |
| Глибина стільця | 550 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Колір | |
| Столовий комплект | Натуральний, чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 013 ₴



