Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Пуф №1:
Діаметр - 40 см
Висота - 44 см
--//--
Пуф №2:
Діаметр - 33 см
Висота - 39 см
Матеріал: тканина велюр
розміри: 40/44 см і 33/39 см; набір з 2 пуфів з функцією контейнера, матеріал: тканина - оксамитХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 440 мм |
| Колір | |
| Пуф | сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 995 ₴




