Розкладний стіл 130 дуб вотан FABIANO 130-175/85/76 cm дуб вотан, ніжки чорні(Halmar)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13652
10 310 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
Долина - 130-175 см
Ширина - 85 см
Висота - 76 см
Матеріал - ламінований ДСП
Колір - дуб вотан-черний
Вага - 50 кг.
Стіл FABIANO дуб чорний від польського виробника HALMAR. Матеріал виготовлення: каркас-ДСП. Стільниця-ДСП. Оригінальний, невеликий стіл стане чудовим функціональним доповненням Вашої кухні чи їдальні в сучасному стилі чи стилі лофт. Поєднання кольорів натурального дуба з глибоким чорним органічно впишеться в індустріальний стиль інтер'єру. Завдяки додатковій розкладці за цим столом може збиратись вся велика родина та близькі люди. Каркас тола виконаний із ламінованого ДСП. Стільниця та вклад виконані з ламінованого ДСП.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Ширина столу | 850 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1750 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1300 мм |
| Вага | 50 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | шпонована ДСП |
| Каркас, ніжки | шпонована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | дсп ламінована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 310 ₴











