Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 7- 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Характеристики
| Товщина стільниці, см | 4 , 4.7 |
| Колір стільниці | золотий дуб |
| Форма столу | Прямокутний стіл |
| Висота столу, см | 77 |
| Матеріал стільниці | мдф |
| Ширина столу, см | 90 |
| розкладний стіл | Так. |
| Довжина таблиці, см | 160 |
| Матеріал корпусу | металл |
| Максимальна довжина столу в розгорнутому стані, см | 260 |
| Колір кузова | чорний |
| Бренд | Mebel Elite (Меблі Еліт) |
| Артикул | ME.EDWIN/DZ/S |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб золотий, Дуб золотой + черный |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Ширина столу | 90 мм |
| Висота столу | 77 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір кузова | чорний |
| Максимальна довжина столу в розгорнутому стані | 260 см |
| Колір стільниці | золотий дуб |
| Довжина таблиці | 160 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 870 ₴












