Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 7- 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Характеристики
| Товщина стільниці, см | 3.5 |
| Колір стільниці | дуб артисан |
| Форма столу | Прямокутний стіл |
| Висота столу, см | 78 |
| Матеріал стільниці | мдф |
| Ширина столу, см | 75 |
| розкладний стіл | Так. |
| Довжина столу в розкладеному вигляді, см | 160 |
| Довжина таблиці, см | 120 |
| Матеріал корпусу | мдф |
| Колір кузова | дуб артисан |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан |
| Колір | Дуб Артизан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Габаритні розміри столу | |
| Ширина столу | 75 мм |
| Висота столу | 78 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір кузова | дуб артизан |
| Довжина столу в розкладеному вигляді | 160 см |
| Колір стільниці | дуб артизан |
| Довжина таблиці | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 913 ₴












