Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Характеристики
| Колір стільниці | золотий дуб |
| Форма столу | Прямокутний стіл |
| Висота столу, см | 74 |
| Матеріал стільниці | мдф |
| розкладний стіл | Так. |
| Довжина столу в розкладеному вигляді, см | 200 |
| Довжина таблиці, см | 160 |
| Матеріал корпусу | металл |
| Глибина столу, см | 90 |
| Колір кузова | чорний |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб золотий |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 74 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір кузова | чорний |
| Довжина столу в розкладеному вигляді | 200 см |
| Колір стільниці | золотий дуб |
| Довжина таблиці | 160 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 788 ₴












