Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Характеристики
| Товщина стільниці, см | 3.6 |
| Колір стільниці | чорний |
| Форма столу | Квадратний стіл |
| Висота столу, см | 78 |
| Матеріал стільниці | мдф |
| Ширина столу, см | 80 |
| розкладний стіл | Так. |
| Довжина таблиці, см | 80 |
| Матеріал корпусу | мдф |
| Максимальна довжина столу в розгорнутому стані, см | 160 |
| Колір кузова | чорний |
| Бренд | Mebel Elite () |
| Артикул | B.MAX/CZ/S |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Форма столу | Квадратний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Габаритні розміри столу | |
| Ширина столу | 80 мм |
| Висота столу | 78 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір кузова | чорний |
| Максимальна довжина столу в розгорнутому стані | 160 см |
| Колір стільниці | чорний |
| Довжина таблиці | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 321 ₴












