Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 7- 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Характеристики
| Товщина стільниці, см | 1.2 |
| Колір стільниці | прозорий |
| Діаметр стільниці, см | 110 |
| Форма столу | Круглий стіл |
| Висота столу, см | 75 |
| Матеріал стільниці | скло |
| розкладний стіл | не |
| Матеріал корпусу | металл |
| Колір ніжок | хром |
| Бренд | Mebel Elite (Меблі Еліт) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір | Прозорий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 1100 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | загартоване скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір кузова | хром |
| Колір стільниці | прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 913 ₴










