Садове крісло для відпочинку з підставкою для ніг PORTLAND (ротанг) (MEBEL ELITE) ME.PORTLAND/P/NAT/T/FW
- В наявності
- Код: 15713
10 805 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
| Матеріал | ротанг |
| Колір | природний |
| Підголівник | Так |
| функція гойдання | Ні |
| Глибина підніжки, см | 49 |
| Ширина підставки для ніг, см | 60 |
| Підставка для ніг | Ні |
| Функція розкладання | Ні |
| Глибина крісла, см | 75 |
| Ширина сидіння, см | 90 |
| Висота крісла, см | 135 |
| Колір основи | природний |
| Матеріал корпусу | металл |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Польща |
| Колір меблів | Натуральний |
| Стан | Новий |
| Вид меблів | Крісло |
| М'яка подушка сидіння | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Склад комплекту | |
| Крісло | 1 шт. |
| Пуф | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Натуральний |
| Ширина | 90 |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 135 мм |
| Ширина стільця | 90 см |
| Глибина стільця | 75 см |
| Висота сидіння | 50 см |
| Глибина | 75 |
| Висота сидіння | 50 |
| Висота з урахуванням спинки | 135 мм |
| М’яка подушка сидіння | Так |
| М’яка подушка спини | Ні |
| Колір | |
| Стул і крісла | Натуральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 805 ₴












