Стіл розкладний 160 горіх/ніжки чорні HAMPTON 160(200/240)х90 (MEBEL ELIT) ME.HAMPTON/O/CZ/S160-240
- Під замовлення
- Код: 16990
Відправка з 27 травня 202616 288 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметри
| Матеріал стільниці | мдф |
| Колір стільниці | волоський горіх |
| Довжина таблиці, см | 160 |
| Глибина столу, см | 90 |
| Матеріал корпусу | металл |
| Колір основи | чорний |
| Висота столу, см | 75 |
| Довжина столу в розкладеному вигляді, см | 240 |
| Товщина стільниці, см | 8 |
| розкладний стіл | Так |
| Форма столу | Прямокутний стіл |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Товщина стільниці | 80 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | МДФ |
| Колір | |
| Стіл | Горіх, ніжки чорні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 288 ₴












