Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Характеристики
Характеристики| Висота столу, см | 73.8 |
| Товщина стільниці, см | 1 |
| розкладний стіл | Ні |
| Форма столу | Круглий стіл |
| Колір основи | золотий |
| Матеріал корпусу | металл |
| Матеріал стільниці | Кераміка |
| Колір стільниці | білий мармор |
| Діаметр столу, см | 90 |
| Колір | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Золотий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 890 мм |
| Ширина столу | 890 мм |
| Висота столу | 73.5 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір кузова | золотий |
| Колір стільниці | білий мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 913 ₴







