Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Характеристики
| Висота столу, см | 76 |
| Товщина стільниці, см | 2.5 |
| розкладний стіл | Ні |
| Форма столу | Круглий стіл |
| Колір основи | волоський горіх |
| Матеріал корпусу | мдф |
| Матеріал стільниці | мдф |
| Колір стільниці | травентин |
| Довжина таблиці, см | 180 |
| Ширина столу, см | 90 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Травертін, Горіх |
| Колір | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Горіх |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Колір | |
| Стіл | Травентин, горіх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 788 ₴




