



Круглий стіл 120 см Alzano стільниця - кераміка білий мармур (глянець) / нога - горіх (SIGNAL)
- Немає в наявності
- Код: 17250/ALZANOBORFI120
14 080 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі).
Параметри:
Діаметр - 120 см
Висота - 77 см
Стіл, стільниця: МДФ + кераміка Pandoro, каркас: МДФ + натуральний шпон, колір: глянцевий білий / горіх.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий мармур |
| Колір | Білий мармур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Горіх |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | МДФ шпонований |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 080 ₴



