Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера. Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Прямі поставки зі складу заводу в Польщі
Верхня частина: ламінована дошка, колір: Cremona Torro Oak; Каркас: ламінована дошка, колір: матовий кашемір Розміри: 102 (102-144) x висота: 75 см Вставка: 1 шт. 42x102 см Відстань між ніжками: у складеному вигляді 61,5 см (у розкладеному вигляді 103,5 см) / 61,5 см
Наявність уточнюйте у менеджера. Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Прямі поставки зі складу заводу в Польщі
Верхня частина: ламінована дошка, колір: Cremona Torro Oak; Каркас: ламінована дошка, колір: матовий кашемір Розміри: 102 (102-144) x висота: 75 см Вставка: 1 шт. 42x102 см Відстань між ніжками: у складеному вигляді 61,5 см (у розкладеному вигляді 103,5 см) / 61,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Світлий, Дуб светлый, Дуб, Кремовий |
| Колір | Дуб |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1020 мм |
| Ширина столу | 1020 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1440 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1020 мм |
| Вага | 28 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 280 ₴









