Розсувний стіл 200 MARANELLO кераміка білий мармур глянець /мідь 200(290)X98X76 PANDORO (Signal) MARANELLOBIMI200
- В наявності
- Код: 07269
56 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як у наявності, так і під замовлення, уточнюйте наявність у менеджера. Працюємо за передоплатою 10% від сухи Вашого замовлення.
Параметри
200(290)X98X76 верхня частина: загартоване скло + кераміка Pandoro, глянцевий білий колір, рама: метал, мідьХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий мармур |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 2000 мм |
| Ширина столу | 980 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2900 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка, скло |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Колір | |
| Стіл | Білий мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 000 ₴










