Розкладний овальний стіл MAROCCO CERAMIC Білий мармур глянець / горіх 160(200)x100 (SIGNAL) MAROCCOBOR160
- В наявності
- Код: 17275
24 800 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий мармур, Дуб |
| Колір | Білий мармур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Колір каркасу | Горіх |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ, Кераміка |
| Каркас, ніжки | МДФ шпонований |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 800 ₴









