Розсувний стіл 198 CASABLANCA калене скло+кераміка бежевий мармур глянець /мідь 198(274)X98 (Signal) CASABLANCABE198
- В наявності
- Код: 17280
56 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як у наявності, так і під замовлення, уточнюйте наявність у менеджера. Працюємо за передоплатою 10% від сухи Вашого замовлення.
Параметри
Розсувний стіл, стільниця: загартоване скло + кераміка Mont Blanc, каркас: метал, колір: глянцевий бежевий / мідний.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1980 мм |
| Ширина столу | 980 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2740 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1980 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка, скло |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Фасади | скло, МДФ профіль |
| Колір | |
| Стіл | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 000 ₴












