



Стілець поворотний NAGO NOELLE Сірий тканина Bl.09 поворот-180° (SIGNAL) NAGONOSZ
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 174014
4 480 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Висота/глибина сидіння/загальна ширина/висота сидіння: Розміри: 81/45/61/51 Стілець, оббивка: тканина Noelle, каркас: метал, колір: сірий 09 / матовий чорний. Функція автоматичного повернення - сидіння повертається на 180 градусів, з функцією повернення...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Сірий |
| Поворотний механізм | Так |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | тканина |
| Сидіння | тканина |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 510 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 480 ₴



