Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Пуф №1:
Діаметр - 40 см
Висота - 45 см
--//--
Пуф №2:
Діаметр - 30 см
Висота - 38см
Матеріал: тканина велюр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Золотий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 450 мм |
| Колір | |
| Пуф | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴








