Поворотне крісло реклайнер з функцією гойдалки ARGOS RAVEN Темно бежевий (поворот-360°) (SIGNAL)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17510
10 595 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Максимальне навантаження 150 грн
Wymiary fotela: A - 107, B - 78, C - 46, D - 53, E - 84÷162, F - 6 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Вид м'яких меблів | крісло-реклайнер |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 78 см |
| Глибина | 74 см |
| Висота з урахуванням спинки | 107 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 595 ₴









