Крісло реклайнер з функцією електро вставання MORGAN RAVEN Сірий, 07. (SIGNAL)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17535
15 159 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Параметры
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | сталь покрита фарбою |
| Спинка | тканина |
| Сидіння | тканина |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 105 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Глибина | 92 мм |
| Колір | |
| Крісло реклайнер | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 159 ₴










