Поворотне крісло електро реклайнер з функцією гойдання ODYS RAVEN Темно бьежевий Bl 30, поворот-360° (SIGNAL)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17559
12 877 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Вид м'яких меблів | крісло-реклайнер |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 92 см |
| Глибина | 92 см |
| Висота з урахуванням спинки | 106 см |
| Висота сидіння | 50 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 877 ₴












