Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | крісло-реклайнер |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Капучино |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 66 см |
| Глибина | 92 см |
| Висота з урахуванням спинки | 100 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | сталь |
| Колір | |
| Розкладне крісло | Капучіно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 194 ₴







