Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб |
| Колір | Дуб Фрегат |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 50 см |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Фасади | МДФ шпонований |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 700 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 500 мм |
| Колір | |
| Журнальний стіл | Дуб / чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴










