

Розкладний стіл FALONE Світлий травертин, ніжка кашемір 180-220/ 90/76 (HALMAR)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18006
32 227 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Розкладний стіл FALONE, стільниця зі світлого травертину, ніжка з кашеміру
Опис товару:
Розміри: 180-220/90/76 см, розкладний стіл, матеріал: спечений / лакований МДФ / сталь з порошковим покриттям, колір: стільниця зі світлого травертину, ніжка з кашеміру
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Бежевий |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | МДФ, метал |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 227 ₴



